VILNIAUS SAUSIO 13 – OSIOS PROGIMNAZIJA | Priešmokyklinių grupių šventinė advento vakaronė
16331
post-template-default,single,single-post,postid-16331,single-format-standard,ajax_fade,page_not_loaded,,qode_grid_1200,transparent_content,qode-theme-ver-16,qode-theme-starflix,wpb-js-composer js-comp-ver-5.4.7,vc_responsive
 

Priešmokyklinių grupių šventinė advento vakaronė

Priešmokyklinių grupių šventinė advento vakaronė

Paskutiniąją savaitę prieš mokinių atostogas į šventines advento vakarones susirinko „Gudručių“ ir „Smalsučių“ priešmokyklinių grupių vaikai su tėveliais. Vakaronių metu vaikai  sužinojo apie kalėdinius papročius ,tradicijas, dainavo tradicines kalėdines dainas, giesmes, šoko ir žaidė kalėdinius ratelius bei žaidimus.

Vaikams ir jų tėveliams buvo labai įdomu, visi aktyviai dalyvavo šventėje, buvo smagūs, puikiai susidorojo su užduotimis. Klasėje buvo vaišinamasi arbata, pačių vaikų dekoruotais kalėdiniais meduoliais. Šventės metu vaikus aplankė Kalėdų Senelis.  Buvo labai džiugu matyti, kad didžiųjų metų švenčių šurmuly vaikai ir jų tėveliai rando laiko pradžiuginti savo darbais kitus. Vieni kitiems  palinkėję gražių švenčių ir bent mažyčių stebuklų visi išsiskirstė puikiai nusiteikę ir su dovanėlėmis.

No Comments

Sorry, the comment form is closed at this time.