VILNIAUS SAUSIO 13 – OSIOS PROGIMNAZIJA | Laisvės gynėjų dienos minėjimas
16386
post-template-default,single,single-post,postid-16386,single-format-standard,ajax_fade,page_not_loaded,,qode_grid_1200,transparent_content,qode-theme-ver-16,qode-theme-starflix,wpb-js-composer js-comp-ver-5.4.7,vc_responsive

Laisvės gynėjų dienos minėjimas

Laisvės gynėjų dienos minėjimas

Minint Laisvės gynėjų dieną, Vilniaus Sausio 13-osios progimnazijoje žvakučių liepsnelės, o širdyse – pagarba žuvusiems prie TV bokšto, tikėjimas laisve ir meile Lietuvai.

Prieš 28 -erius metus mūsų mokyklos mokinė rašė:

„Mes nenorime karo, mumyse nedega keršto mus sužalojusiems žmonėms ugnis. Lietuvių tauta „ginkluota vien tik malda…“ Mes norime laisvės! Ir niekada nebūsime avių banda, bėgančia ten, kur suskambės varpelis!

Visur ir visada pirmiausia būkime žmonėmis. Kiekvieno pareiga – padėti kitam, pagalbos prašančiajam, ir nereikia ginklu įvedinėti savo tvarkos, tokios kokia labiau patinka.<…> Kaip būtų puiku, jei pasistengtume suprasti vienas kitą, paprasčiausiai daugiau dėmesio skirtume vienas kitam, kad pagalba artimam būtų gyvenimo tikslas, juk gyvenimas žmogui duotas tik vienas, niekas niekada negalės pasukti laiko atgalios.“

1991-01-20 Milda 12a kl.

No Comments

Sorry, the comment form is closed at this time.