VILNIAUS SAUSIO 13 – OSIOS PROGIMNAZIJA | 1-4 klasių mokinių meninio skaitymo konkursas „Žodžiai iš vaiko širdies”
16428
post-template-default,single,single-post,postid-16428,single-format-standard,ajax_fade,page_not_loaded,,qode_grid_1200,transparent_content,qode-theme-ver-16,qode-theme-starflix,wpb-js-composer js-comp-ver-5.4.7,vc_responsive
 

1-4 klasių mokinių meninio skaitymo konkursas „Žodžiai iš vaiko širdies”

1-4 klasių mokinių meninio skaitymo konkursas „Žodžiai iš vaiko širdies”

Sausio 24 d. mokykloje vyko 1-4 klasių mokinių meninio skaitymo konkursas „Žodžiai iš vaiko širdies”. Džiugu, kad mokytojai paruošė ir paskatino dalyvauti konkurse gausų būrį mokinių. Visi mokiniai buvo apdovanoti padėkos raštais. Į tolimesnį etapą Žėručio pradinėje mokykloje komisija išrinko du geriausius mokytojų E. Bylinskos ir I. Baltušnikienės paruoštus mūsų progimnazijos skaitovus.

No Comments

Sorry, the comment form is closed at this time.