VILNIAUS SAUSIO 13 – OSIOS PROGIMNAZIJA | Naujienos progimnazijos valgykloje!
16461
post-template-default,single,single-post,postid-16461,single-format-standard,ajax_fade,page_not_loaded,,qode_grid_1200,transparent_content,qode-theme-ver-16,qode-theme-starflix,wpb-js-composer js-comp-ver-5.4.7,vc_responsive

Naujienos progimnazijos valgykloje!

Naujienos progimnazijos valgykloje!

Progimnazijos valgykloje jau kuris laikas vaikai gali pasirinkti jiems patinkančias salotas ir daržoves. Pastebėjome, kad vaikams labai patinka savarankiškai įsidėti tai, ką mėgsta, todėl dabar daržovių suvalgo daugiau nei anksčiau. Džiugu matyti, kad vaikai viską suvalgo, ką savarankiškai įsideda. Mokiniai ugdomi įsidėti, pabandyti ar patinka. Patikus – įsidėti daugiau, o nepatikus – pabandyti kitas daržoves. Kasdienybėje ugdomas savarankiškumas ir maisto tausojimas.

No Comments

Sorry, the comment form is closed at this time.