VILNIAUS SAUSIO 13 – OSIOS PROGIMNAZIJA | Sveikiname 4-ų klasių mokinių komandą – žaidynių „Drąsūs, stiprūs, vikrūs” – estafečių nugalėtoją
16470
post-template-default,single,single-post,postid-16470,single-format-standard,ajax_fade,page_not_loaded,,qode_grid_1200,transparent_content,qode-theme-ver-16,qode-theme-starflix,wpb-js-composer js-comp-ver-5.4.7,vc_responsive

Sveikiname 4-ų klasių mokinių komandą – žaidynių „Drąsūs, stiprūs, vikrūs” – estafečių nugalėtoją

Sveikiname 4-ų klasių mokinių komandą – žaidynių „Drąsūs, stiprūs, vikrūs” – estafečių nugalėtoją

Vasario 8 d. Sausio 13-osios progimnazijoje  vyko 2018-2019 m.m. Vilniaus miesto mokyklų žaidynių „Drąsūs, stiprūs, vikrūs” estafečių varžybos. Pradinių klasių vyr. mokytojos J. Meževičienė ir I. Baltušnikienė subūrė dvidešimties vikriausių ketvirtokų komandą, kuri treniravosi ir mokėsi  kuo tiksliau ir greičiau atlikti estafetes. Džiaugiamės, kad mūsų progimnazijos 4-ų klasių mokinių komanda 1-ame etape užėmė 1-ą vietą.

No Comments

Sorry, the comment form is closed at this time.