VILNIAUS SAUSIO 13 – OSIOS PROGIMNAZIJA | „Vikingų kaimo“ edukacija apie „Mindaugo laikų Lietuvą“
16484
post-template-default,single,single-post,postid-16484,single-format-standard,ajax_fade,page_not_loaded,,qode_grid_1200,transparent_content,qode-theme-ver-16,qode-theme-starflix,wpb-js-composer js-comp-ver-5.4.7,vc_responsive

„Vikingų kaimo“ edukacija apie „Mindaugo laikų Lietuvą“

„Vikingų kaimo“ edukacija apie „Mindaugo laikų Lietuvą“

Šiandien 1 – 4  kl mokiniai turėjo pasaulio pažinimo pamoką kitoje erdvėje. Tai „Vikingų kaimo“ aktų salėje vedama edukacija apie „Mindaugo laikų Lietuvą“. Mokiniai turėjo unikalią galimybę pasimatuoti to meto kareivių atributiką, išmėgino savo jėgas laikydami sunkų kalaviją, dalyvavo mūšio imitacijoje. Visi labai džiaugėsi, galėdami taip įdomiai pažinti mūsų krašto praeitį.

dav

dav

No Comments

Sorry, the comment form is closed at this time.