VILNIAUS SAUSIO 13 – OSIOS PROGIMNAZIJA | Viktorina „Pažinkime Lietuvą kartu“.
16474
post-template-default,single,single-post,postid-16474,single-format-standard,ajax_fade,page_not_loaded,,qode_grid_1200,transparent_content,qode-theme-ver-16,qode-theme-starflix,wpb-js-composer js-comp-ver-5.4.7,vc_responsive

Viktorina „Pažinkime Lietuvą kartu“.

Viktorina „Pažinkime Lietuvą kartu“.

Jau tapo tradicija, kasmet, artėjant Vasario 16 – osios šventei, dalyvauti Verkių mokyklos – daugiafunkcio centro organizuojamoje viktorinoje „Pažinkime Lietuvą kartu“. Komandos, suformuotos  iš 2 – 4 c kl. mokinių aktyviai dalyvavo įvairiose viktorinos rungtyse ir buvo apdovanoti ne tik padėkos raštais, bet ir kuprinėmis, kurios tikrai pravers keliaujant po gimtą kraštą.

Besitęsiantis gražus tarpmokyklinis mokytojų bendradarbiavimas peraugo į artimesnę mokinių tarpusavio pažintį. Draugystės dienos proga mūsų 1 – 4 c kl. mokiniai rašė laiškus Verkių mokyklos auklėtiniams. Daugiausia džiaugsmo suteikė sulaukti atsakymai: piešiniai, smulkios dovanėlės. Tikimės, kad ši draugystės gėlė žydės dar ne vienus metus.

No Comments

Sorry, the comment form is closed at this time.