VILNIAUS SAUSIO 13 – OSIOS PROGIMNAZIJA | Diskusijos apie saugesnį internetą
16505
post-template-default,single,single-post,postid-16505,single-format-standard,ajax_fade,page_not_loaded,,qode_grid_1200,transparent_content,qode-theme-ver-16,qode-theme-starflix,wpb-js-composer js-comp-ver-5.4.7,vc_responsive
 

Diskusijos apie saugesnį internetą

Diskusijos apie saugesnį internetą

 

Paskutinę savaitę prieš mokinių atostogas siekiame atkreipti vaikų dėmesį į saugų ir prasmingą interneto naudojimą. Sparčiai augant interneto galimybėms, svarbu su vaikais aptarti saugaus elgesio taisykles, galimybę pranešti apie įtartiną, bauginantį ir žalingą interneto turinį, kibernetines patyčias.

Šių metų tema – “Kurkime geresnį internetą kartu!” Tokiu šūkiu esame kviečiami atkreipti dėmesį, kad internete turime daug galimybių – bendrauti, mokytis, pažinti pasaulį, rasti reikiamą informaciją. Tačiau turime būti budrūs ir atsakingai naudoti technologijas, kad išvengtume rimtų grėsmių.

Šią savaitę mokiniai kartu su klasių auklėtojomis ir IT mokytoja diskutavo apie interneto galimybes ir saugaus elgesio internete taisykles. Mokiniai kalbėjo apie budrumą ir atsakomybę, ką patys rašo komentaruose, kokiomis nuotraukomis dalinasi, kalbėjo apie svarbą kreiptis pagalbos į suaugusius, jei iškyla problemos. Dalis mokinių pasitikrino savo žinias el. testu “ar esi saugus internete?” http://testas.draugiskasinternetas.lt.

Daugiau informacijos apie saugų internetą https://www.draugiskasinternetas.lt/lt

No Comments

Sorry, the comment form is closed at this time.