VILNIAUS SAUSIO 13 – OSIOS PROGIMNAZIJA | Vasario 16-osios minėjimo renginys.
16510
post-template-default,single,single-post,postid-16510,single-format-standard,ajax_fade,page_not_loaded,,qode_grid_1200,transparent_content,qode-theme-ver-16,qode-theme-starflix,wpb-js-composer js-comp-ver-5.4.7,vc_responsive

Vasario 16-osios minėjimo renginys.

Vasario 16-osios minėjimo renginys.

Vasario 14 d. Vilniaus Sausio 13-osios progimnazijos 1-8 klasių mokiniai šventė Lietuvos valstybės atkūrimo, meilės Lietuvai dieną: šventiškai nusiteikę, pasipuošę, smagiai mojuodami Lietuvos trispalvėmis vėliavėlėmis, klasių dainininkai, vadovaujami muzikos mokytojų Ilonos Baltušnikienės ir Virginijos Blažienės, dainavo dainas Lietuvai ir apie Lietuvą, pasveikinti Šv. Jono Bosko parapijos Lazdynuose kunigo Alessandro Barelli, linksmai skandavo Lietuvos vardą: Lie – tu – va! Lie – tu – va! Lie – tu – va! Mokinius, mokytojus, mokinių tėvelius, svečius Vasario 16-osios dienos proga sveikino Karoliniškių bendruomenės choras „Bočiai“, moterų vokalinis ansamblis „Karolina“, Lazdynų seniūnas Vytautas Kirsnys, progimnazijos direktorė Birutė Rudzinskienė. Smagu kartu su visais švęsti Lietuvos gimtadienį!!!

Renginį organizavo meno vadovė Rimutė Marytė Zaleckaitė, vedė progimnazijos šeštokės Akvilė ir Milda.

No Comments

Sorry, the comment form is closed at this time.