VILNIAUS SAUSIO 13 – OSIOS PROGIMNAZIJA | Futbolo turnyras Lietuvos Nepriklausomybės atkūrimo dienai pažymėti
16533
post-template-default,single,single-post,postid-16533,single-format-standard,ajax_fade,page_not_loaded,,qode_grid_1200,transparent_content,qode-theme-ver-16,qode-theme-starflix,wpb-js-composer js-comp-ver-5.4.7,vc_responsive

Futbolo turnyras Lietuvos Nepriklausomybės atkūrimo dienai pažymėti

Futbolo turnyras Lietuvos Nepriklausomybės atkūrimo dienai pažymėti

Vasario 17 d. Vilniaus Sausio 13-osios progimnazijos sporto salėje vyko Futbolo turnyras Lietuvos Nepriklausomybės atkūrimo dienai pažymėti. Šiame turnyre dalyvavo šešios šventiškai nusiteikusios priešmokyklinio amžiaus vaikų futbolo komandos. Mūsų progimnazijai atstovavo dvi „Žaibo“ komandos, turnyre dalyvavo svečiai: „Žalgiriečio“, „Geležinio Vilko“ mažieji futbolininkai. Berniukai puikiai ir aktyviai žaidė, juos atlydėję tėveliai, kiti šeimos nariai buvo pakilios nuotaikos. Futbolo turnyro dalyvius atvyko pasveikinti progimnazijos direktoriaus pavaduotoja ugdymui Romutė Šainer. Visų komandų žaidėjai ir jų treneriai buvo apdovanoti medaliais, vaikai gavo dovanų puikias spalvotas futbolininko kojines. Smagu taip aktyviai švęsti Lietuvos gimtadienį!!!

Turnyrą organizavo VšĮ Vilniaus futbolo mokyklos „Žaibas” vyr. treneris Ričardas Greviškis.

No Comments

Sorry, the comment form is closed at this time.