VILNIAUS SAUSIO 13 – OSIOS PROGIMNAZIJA | ,,Ritmuojame ir kuriame kartu”
16542
post-template-default,single,single-post,postid-16542,single-format-standard,ajax_fade,page_not_loaded,,qode_grid_1200,transparent_content,qode-theme-ver-16,qode-theme-starflix,wpb-js-composer js-comp-ver-5.4.7,vc_responsive

,,Ritmuojame ir kuriame kartu”

,,Ritmuojame ir kuriame kartu”

Vasario 19 d. 10-12 val. mūsų mokyklos 4-okai su pradinių klasių mokytojomis Ilona Baltušnikiene ir Renata Ivanova  dalyvavo  projekto ,,Ritmuojame ir kuriame kartu”  Kūrybinėse dirbtuvėse ,,Tu, Lietuva, tu mana”. Vilniaus miesto savivaldybės administracijos Lazdynų seniūnijos salėje kartu su Karoliniškių muzikos mokyklos, Bočių ansamblio ir Vilniaus Žemynos gimnazijos dainininkais   dainavome projektui  skirtas  dainas ir smagiai ritmavome.

sdr

No Comments

Sorry, the comment form is closed at this time.