VILNIAUS SAUSIO 13 – OSIOS PROGIMNAZIJA | Vilniaus miesto mokyklų žaidynių „Drąsūs, stiprūs, vikrūs” estafečių varžybos
16554
post-template-default,single,single-post,postid-16554,single-format-standard,ajax_fade,page_not_loaded,,qode_grid_1200,transparent_content,qode-theme-ver-16,qode-theme-starflix,wpb-js-composer js-comp-ver-5.4.7,vc_responsive

Vilniaus miesto mokyklų žaidynių „Drąsūs, stiprūs, vikrūs” estafečių varžybos

Vilniaus miesto mokyklų žaidynių „Drąsūs, stiprūs, vikrūs” estafečių varžybos

Vasario 25 d. mūsų progimnazijoje vyko Vilniaus miesto mokyklų žaidynių „Drąsūs, stiprūs, vikrūs” estafečių varžybų II- as etapas. Mokytojų J. Meževičienės ir I. Baltušnikienės suburta šauni 4-ų klasių mokinių komanda iškovojo 2-ą vietą.

No Comments

Sorry, the comment form is closed at this time.