VILNIAUS SAUSIO 13 – OSIOS PROGIMNAZIJA | „Saldadienio“ šventė
16561
post-template-default,single,single-post,postid-16561,single-format-standard,ajax_fade,page_not_loaded,,qode_grid_1200,transparent_content,qode-theme-ver-16,qode-theme-starflix,wpb-js-composer js-comp-ver-5.4.7,vc_responsive

„Saldadienio“ šventė

„Saldadienio“ šventė

Tyrimais įrodyta, kad gliukozės kiekis kraujyje pakelia nuotaiką. Vadovaudamiesi šiuo principu  1 – 4 c kl. mokiniai su savo mokytojomis L. Jegorova, V. Macinkevič, A. Vainoriūte, E. Jakubkiene artėjantį savaitgalį pasitiko dalyvaudami saldžioje (jau ne pirmus metus) vykstančioje „Saldadienio“ šventėje. Jaunieji kulinarai, padedami tėvelių, gamino spalvotus, gražius saldumynus,  minkė tinginius, kepė pyragus, kibinus.

Šventės tikslas – mokytis mandagaus bendravimo, bendradarbiavimo, ugdyti gebėjimą susiskaičiuoti gautus pinigėlius, atiduodamą grąžą ir pelną. Svarbiausia, kad ruošdamiesi šventei, mokiniai kartu su savo tėveliais praleidžia laiką (kurio mums visiems labai stinga) kartu.

 

 

No Comments

Sorry, the comment form is closed at this time.