VILNIAUS SAUSIO 13 – OSIOS PROGIMNAZIJA | Didžiuojamės Sausio 13-osios 4 klasių šaškių komanda!
16603
post-template-default,single,single-post,postid-16603,single-format-standard,ajax_fade,page_not_loaded,,qode_grid_1200,transparent_content,qode-theme-ver-16,qode-theme-starflix,wpb-js-composer js-comp-ver-5.4.7,vc_responsive

Didžiuojamės Sausio 13-osios 4 klasių šaškių komanda!

Didžiuojamės Sausio 13-osios 4 klasių šaškių komanda!

Kovo 5 d. mūsų progimnazijoje vyko Vilniaus miesto mokyklų žaidynių šaškių varžybos. Sausio 13-osios  komanda iškovojo 4 vietą tarp 12-kos komandų. Džiaugiamės ir didžiuojamės pasiektu aukštu rezultatu. Mūsų mokyklą atstovavo net dvi komandos, kurių dalyviai ne tik mąstė prie šaškių stalų. Jie kartu su šokių studijos „Lazdynėlis“ šokėjais ir jaunučių vokalinio ansamblio atlikėjais džiugiai sutiko ir pasveikino visas atvykusias komandas, palinkėjo sėkmės. Renginio metu dalyvavo ir prizininkus apdovanojo VšĮ ,,Sveikas miestas“ Vilniaus miesto mokyklų žaidynių koordinatorė Genovaitė Astrauskienė. Visi dalyviai pasidžiaugė svetinga mokyklos aplinka, naujomis pažintimis. 

No Comments

Sorry, the comment form is closed at this time.