VILNIAUS SAUSIO 13 – OSIOS PROGIMNAZIJA | Sveikindami visus su Kovo 11-ąja sukūrėme „Gyvąjį tautos žiedą“!
16614
post-template-default,single,single-post,postid-16614,single-format-standard,ajax_fade,page_not_loaded,,qode_grid_1200,transparent_content,qode-theme-ver-16,qode-theme-starflix,wpb-js-composer js-comp-ver-5.4.7,vc_responsive

Sveikindami visus su Kovo 11-ąja sukūrėme „Gyvąjį tautos žiedą“!

Sveikindami visus su Kovo 11-ąja sukūrėme „Gyvąjį tautos žiedą“!

 

Sveikiname visus su artėjančia valstybės švente ir dovanojame mokyklos kieme pražydusį „Gyvąjį tautos žiedą“. Žaismingai ir vieningai mokiniai kūrė šiltus saulės spindulius su Lietuvos valstybinės vėliavos spalvomis – geltona, žalia ir raudona. Mokinių sukurta šventinė nuotaika, pilietinė vienybė ir pasididžiavimas savo valstybe telydi kiekvieną dieną!

Dar vieną „Gyvąjį tautos žiedą“ sukūrė šokių studijos „Lazdynėlis“, vokalinių ansamblių ir raiškiojo skaitymo atlikėjai mokyklos aktų salėje. Tai nuostabus meno renginys, į kurį sukvietė visą bendruomenę sugiedoti Lietuvos himną, kartu švęsti, pasidžiaugti laisve.

Šiandien progimnazijoje šventiškai, vieningai  ir žaismingai paminėjome vieną svarbiausių mūsų valstybės istorinių datų.

No Comments

Sorry, the comment form is closed at this time.