VILNIAUS SAUSIO 13 – OSIOS PROGIMNAZIJA | Lietuvos istorijos žinovo konkursas
16622
post-template-default,single,single-post,postid-16622,single-format-standard,ajax_fade,page_not_loaded,,qode_grid_1200,transparent_content,qode-theme-ver-16,qode-theme-starflix,wpb-js-composer js-comp-ver-5.4.7,vc_responsive

Lietuvos istorijos žinovo konkursas

Lietuvos istorijos žinovo konkursas

Ar žinote, koks svorio matas naudotas XIII a. Lietuvoje (13-14 kg.)?

Į tokius ir dar įdomesnius klausimus atsakinėjo mūsų aštuntos klasės mokinė, su dar 200 moksleivių, kovo 10-ąją dalyvaujant Lietuvos istorijos žinovo konkurso antrajame etape. Lietuvos Nepriklausomybės atkūrimo diena buvo prasmingai paminėta ne tik naujais faktais praturtinant istorijos žinias, bet ir stiprinant tapatumo bei pasididžiavimo jausmą savo valstybe.

O, atsakymas į klausimą – akmuo. 🙂

No Comments

Sorry, the comment form is closed at this time.