VILNIAUS SAUSIO 13 – OSIOS PROGIMNAZIJA | Atvirų durų diena
16626
post-template-default,single,single-post,postid-16626,single-format-standard,ajax_fade,page_not_loaded,,qode_grid_1200,transparent_content,qode-theme-ver-16,qode-theme-starflix,wpb-js-composer js-comp-ver-5.4.7,vc_responsive

Atvirų durų diena

Atvirų durų diena

2019 m. kovo 14 d. į Vilniaus Sausio 13-osios progimnazijoje vykstantį Atvirų durų dienos renginį sugužėjo netoli šimto darželinukų iš Vilniaus lopšelių-darželių „Obelėlė”, „Rytas”, „Žibutė”, tėvelių. 4-ųjų klasių mokiniai mažuosius svečius pasitiko su pradinių klasių mokinių pagamintomis dovanėlėmis – Lietuvos vėliavos spalvų paukštukais, o smagiai nusiteikę ir pasipuošę progimnazjjos šokėjėliai, dainininkai sveikino juos savo dainomis ir šokiais, dalinosi puikia nuotaika, taip kviesdami atvykti mokytis į mūsų mokyklą. Darželių ugdytinius su jų auklėtojomis po mokyklą lydėjo mokyklos darbuotojai, mokytojos atsakė į tėvelių užduodamus klausimus. Renginys tapo smagia švente ne tik progimnazijos mokiniams, bet ir atvykusiems darželinukams, jų auklėtojoms ir tėveliams.
Mielai lauksime atvykstančių mokytis Vilniaus Sausio 13-osios progimnazijoje!
No Comments

Sorry, the comment form is closed at this time.