VILNIAUS SAUSIO 13 – OSIOS PROGIMNAZIJA | Sveikiname viktorinos „Keliaudami saugiai pažinkime Europą“ nugalėtojus
16636
post-template-default,single,single-post,postid-16636,single-format-standard,ajax_fade,page_not_loaded,,qode_grid_1200,transparent_content,qode-theme-ver-16,qode-theme-starflix,wpb-js-composer js-comp-ver-5.4.7,vc_responsive

Sveikiname viktorinos „Keliaudami saugiai pažinkime Europą“ nugalėtojus

Sveikiname viktorinos „Keliaudami saugiai pažinkime Europą“ nugalėtojus

         Kovo 14 d. 4a kl. (mokyt. I. Baltušnikienė) ir 3a kl. (mokyt. N. Bružienė) mokinių komandos vyko į Lietuvos geležinkelių muziejų, kuriame vyko Vilniaus miesto 3-4 klasių mokinių viktorina „Keliaudami saugiai pažinkime Europą“. Džiaugiamės, kad mūsų progimnazijos mokiniai puikiai atsakinėjo į Vilniaus saugaus miesto centro pedagogių paruoštus klausimus ir laimėjo I–ą bei II–ą vietas.

dav

No Comments

Sorry, the comment form is closed at this time.