VILNIAUS SAUSIO 13 – OSIOS PROGIMNAZIJA | Tėvų forumas
16660
post-template-default,single,single-post,postid-16660,single-format-standard,ajax_fade,page_not_loaded,,qode_grid_1200,transparent_content,qode-theme-ver-16,qode-theme-starflix,wpb-js-composer js-comp-ver-5.4.7,vc_responsive

Tėvų forumas

Tėvų forumas

Kovo 20 d. vakarą progimnazijoje vyko tėvų forumas. Į forumą besirenkančius tėvus pasitiko mokinių taryba su atminimo dovanėlėmis – pačių gamintais atvirukais, linkėdami geros nuotaikos ir malonaus vakaro.
Susirinkę tėvų atstovai diskutavo tema „Vaiko asmeninė pažanga. Kaip galiu daryti įtaką vaiko atsakomybei ir norui mokytis?“ Vakaro metu aptarėme, kas yra vaiko asmeninė pažanga, ką apie tai mano vaikai, kaip ji stebima ir aptariama mokykloje, kaip tėvai gali prisidėti namuose. Dalinomės pavyzdžiais ir turima patirtimi, ieškojome geriausių idėjų, linkėdami vaikams sėkmės ir laimės.

 

Dėkojame tėvams, dalyvavusiems progimnazijos vaikų tėvų forume!

 

No Comments

Sorry, the comment form is closed at this time.