VILNIAUS SAUSIO 13 – OSIOS PROGIMNAZIJA | Sausio 13 – osios progimnazijos bendruomenė prisidėjo prie emocinės paramos tarnybos “Vaikų linija” skelbiamo Sąmoningumo didinimo mėnesio BE PATYČIŲ
16699
post-template-default,single,single-post,postid-16699,single-format-standard,ajax_fade,page_not_loaded,,qode_grid_1200,transparent_content,qode-theme-ver-16,qode-theme-starflix,wpb-js-composer js-comp-ver-5.4.7,vc_responsive

Sausio 13 – osios progimnazijos bendruomenė prisidėjo prie emocinės paramos tarnybos “Vaikų linija” skelbiamo Sąmoningumo didinimo mėnesio BE PATYČIŲ

Sausio 13 – osios progimnazijos bendruomenė prisidėjo prie emocinės paramos tarnybos “Vaikų linija” skelbiamo Sąmoningumo didinimo mėnesio BE PATYČIŲ

Šią  savaitę mūsų mokykloje vyko renginiai, kuriais prisidėjome prie emocinės paramos tarnybos “Vaikų linija” skelbiamo Sąmoningumo didinimo mėnesio BE PATYČIŲ. Mokiniai aktyviai dalyvavo “Spalvų savaitėje”, kiekvieną dieną pildė gerų darbų sąrašą,  rašė atsiprašymo/padėkos laiškus, domėjosi patyčių reiškiniu žiūrėdami apie tai sukurtus filmukus bei klasių valandėlėse, gausiai rinkosi į gyvūnų parodą “Mano augintinis”. Dėkojame visiems aktyviai dalyvavusiems ir nuoširdžiai prisidėjusiems prie organizuojamų renginių ir raginame nepamiršti visus metus: ”Patyčios gali ir turi liautis!” Akimirkos iš renginių:

 

No Comments

Sorry, the comment form is closed at this time.