VILNIAUS SAUSIO 13 – OSIOS PROGIMNAZIJA | Septintokai dalyvavo respublikinėje gamta mokslinėje konferencijoje
16715
post-template-default,single,single-post,postid-16715,single-format-standard,ajax_fade,page_not_loaded,,qode_grid_1200,transparent_content,qode-theme-ver-16,qode-theme-starflix,wpb-js-composer js-comp-ver-5.4.7,vc_responsive

Septintokai dalyvavo respublikinėje gamta mokslinėje konferencijoje

Septintokai dalyvavo respublikinėje gamta mokslinėje konferencijoje

Vilniaus karaliaus Mindaugo mokykloje vykusioje respublikinėje konferencijoje „Gamta smalsiems ir kūrybiškiems” du mūsų mokyklos septintokai Aušris Navaslauskas ir Deividas Stanys pristatė savo atliktą tyrimą „Ar verta plauti rankas ir valyti paviršius”. Konferencijos dalyviai klausė pranešimų, apžiūrėjo mokinių darbų parodą, stebėjo VU chemijos fakulteto studentų atliekamus bandymus.

No Comments

Sorry, the comment form is closed at this time.