VILNIAUS SAUSIO 13 – OSIOS PROGIMNAZIJA | NACIONALINIO MOKINIŲ PASIEKIMŲ PATIKRINIMO VYKDYMO TVARKARAŠTIS 2019
16718
post-template-default,single,single-post,postid-16718,single-format-standard,ajax_fade,page_not_loaded,,qode_grid_1200,transparent_content,qode-theme-ver-16,qode-theme-starflix,wpb-js-composer js-comp-ver-5.4.7,vc_responsive

NACIONALINIO MOKINIŲ PASIEKIMŲ PATIKRINIMO VYKDYMO TVARKARAŠTIS 2019

NACIONALINIO MOKINIŲ PASIEKIMŲ PATIKRINIMO VYKDYMO TVARKARAŠTIS 2019

Nacionalinis mokinių pasiekimų patikrinimas bus vykdomas 2, 4, 6 – ose klasėse balandžio 16 – gegužės 3 dienomis (žr. detalų tvarkaraštį). 8 – ose klasėse bus vykdomas elektroninis Nacionalinis mokinių pasiekimų patikrinimas gegužės 7 d.: matematikos testas 60 min. ir gamtos mokslų testas 60 min.

Pasiekimų patikrinimo tikslas – teikti grįžtamojo ryšio informaciją apie mokinių mokymosi rezultatus, skatinti mokyklos pažangą.

Daugiau informacijos https://www.nec.lt/342/

No Comments

Sorry, the comment form is closed at this time.