VILNIAUS SAUSIO 13 – OSIOS PROGIMNAZIJA | Kūrybingai šventėme Tarptautinę vaikų knygos dieną!
16743
post-template-default,single,single-post,postid-16743,single-format-standard,ajax_fade,page_not_loaded,,qode_grid_1200,transparent_content,qode-theme-ver-16,qode-theme-starflix,wpb-js-composer js-comp-ver-5.4.7,vc_responsive

Kūrybingai šventėme Tarptautinę vaikų knygos dieną!

Kūrybingai šventėme Tarptautinę vaikų knygos dieną!

 

Tarptautinė vaikų knygos diena švenčiama kartu su pasakų kūrėjo Hanso Kristijano Anderseno (1805–1875) gimtadieniu – balandžio 2-ąją. Knygos įkvepia, ugdo ir skatina vaikus mąstyti, kurti.

„Knygos padeda neskubėti“ – šią mintį atskleidė dailininkas ir rašytojas Kęstutis Kasparavičius savo plakate.

Vilniaus Sausio 13-osios progimnazijos vaikai kartu su mokytojais stabtelėjo tarp įvairių mokslų ir visą dieną skyrė knygų skaitymo temai. Visi pradėjome dieną skaitydami savo mėgstamą knygą.

Prasmingai šventėme svarbią dieną: dalyvavome integruotose pamokose mokyklos bibliotekoje, mokėmės ir žaidėme miesto bibliotekų erdvėse, kūrėme nuostabius koliažus, atskleidžiančius, kodėl verta skaityti knygas, atrasti jose naujus, įdomius ir stebuklingus pasaulius, kūrėme knygų skirtukus piešdami ir kompiuteriais, džiaugėmės jų parodomis, žiūrėjome animacinį filmą „Mažasis princas“ ir diskutavome apie Antuano de Sent Egziuperi literatūrinę pasaką.

Ugdėme pilietines vertybes, pačiupinėjome Lietuvos himną, kurio garsai išausti ant audinio.

Galiausiai visi džiaugėmės ir didžiavomės kūrybiniais darbais, kuriais kitos dienos vakarą mokyklos erdvėse grožėjosi ir vaikų tėvai.

dav

sdr

No Comments

Sorry, the comment form is closed at this time.