VILNIAUS SAUSIO 13 – OSIOS PROGIMNAZIJA | v6a klasės mokinių išvyka į Generolo Jono Žemaičio Lietuvos karo akademijos atvirų durų dienos renginį
16779
post-template-default,single,single-post,postid-16779,single-format-standard,ajax_fade,page_not_loaded,,qode_grid_1200,transparent_content,qode-theme-ver-16,qode-theme-starflix,wpb-js-composer js-comp-ver-5.4.7,vc_responsive

v6a klasės mokinių išvyka į Generolo Jono Žemaičio Lietuvos karo akademijos atvirų durų dienos renginį

v6a klasės mokinių išvyka į Generolo Jono Žemaičio Lietuvos karo akademijos atvirų durų dienos renginį

Š.m. balandžio 5d., 6a klasės mokiniai su auklėtoja Rasa Grigaliūniene dalyvavo Generolo Jono Žemaičio Lietuvos karo akademijos atvirų durų dienos renginyje. Mokiniai susipažino su kariūnu gyvenimu, apžiūrėjo karinę techniką, stebėjo kovinių veiksmų operaciją „Reidas”, paragavo karinės košės ir arbatos. Taip pat išbandė kliūčių ruožą. Renginys mokiniams labai patiko.

No Comments

Sorry, the comment form is closed at this time.