VILNIAUS SAUSIO 13 – OSIOS PROGIMNAZIJA | Mokomės maitintis sveikiau
16785
post-template-default,single,single-post,postid-16785,single-format-standard,ajax_fade,page_not_loaded,,qode_grid_1200,transparent_content,qode-theme-ver-16,qode-theme-starflix,wpb-js-composer js-comp-ver-5.4.7,vc_responsive

Mokomės maitintis sveikiau

Mokomės maitintis sveikiau

Balandžio 7-ą dieną buvo minima Pasaulinė sveikatos diena. Džiugu, kad Sausio 13-osios progimnazijoje technologijų pamokų metu mokiniai nemažai dėmesio skiria sveikai mitybai. Penktų klasių mokiniai žino, kad norint būti sveiku, reikia valgyti kuo daugiau vaisių ir daržovių. Sverdami vaisius ir daržoves, gamindami iš jų sveikus patiekalus, vaikai svarstė kiek per dieną vaisių ir daržovių jie suvalgo, kokius vaisius mėgsta, kokį kiekį jų reikėtų suvalgyti, kaip atrodo 400 g vaisių ir daržovių.

 

No Comments

Sorry, the comment form is closed at this time.