VILNIAUS SAUSIO 13 – OSIOS PROGIMNAZIJA | Pažintinė viktorina „Pavasario ženklai gamtoje“
16794
post-template-default,single,single-post,postid-16794,single-format-standard,ajax_fade,page_not_loaded,,no_animation_on_touch,qode_grid_1200,transparent_content,qode-theme-ver-16,qode-theme-starflix,wpb-js-composer js-comp-ver-5.4.7,vc_responsive

Pažintinė viktorina „Pavasario ženklai gamtoje“

Pažintinė viktorina „Pavasario ženklai gamtoje“

Balandžio 18 d. 1 – 4 c  kl. mokiniai sulaukė svečių iš Vilniaus Verkių mokyklos daugiafunkcinio centro. Aktyviai dalyvavę susirašinėjime, nusprendėme savo naujus draugus pasikviesti į  šventę. Mokiniai atvyko į mokytojų V. Macinkevič, E. Jakubkienės, A. Vainoriūtės, L. Jegorovos  organizuojamą pažintinę viktoriną „Pavasario ženklai gamtoje“. Vaikai lankėsi keturiose skirtingose karalystėse (medžių, gėlių, paukščių, vabalų), klausėsi paruoštos informacijos, atsakinėjo į viktorinos klausimus. Šventę vainikavo saldžios velykinio kiškio dovanėlės. Tikimės, kad draugystė, užsimezgusi prieš tris metus, truks dar ilgai. Saulėtų Velykų!

 

No Comments

Sorry, the comment form is closed at this time.