VILNIAUS SAUSIO 13 – OSIOS PROGIMNAZIJA | 3 c klasės mokinių projektai apie bulvę.
16826
post-template-default,single,single-post,postid-16826,single-format-standard,ajax_fade,page_not_loaded,,qode_grid_1200,transparent_content,qode-theme-ver-16,qode-theme-starflix,wpb-js-composer js-comp-ver-5.4.7,vc_responsive

3 c klasės mokinių projektai apie bulvę.

3 c klasės mokinių projektai apie bulvę.

3 c klasės mokiniai per pasaulio pažinimo pamokas kalbėdami apie mūsų protėvių gyvenimo būdą ir verslus parengė puikius projektus apie visų mūsų mėgstamą bulvę. Mokiniai vieni kitiems pristatinėjo projektus apie bulvės augimą, bulvių tėvynę Pietų Ameriką ir apie įvairiausius bulvių patiekalų receptus. Kviečiame apsilankyti ir apžiūrėti mūsų projektų parodą.

No Comments

Sorry, the comment form is closed at this time.