VILNIAUS SAUSIO 13 – OSIOS PROGIMNAZIJA | Priešmokyklinės “Gudručių” grupės vaikai vyko į Jaunųjų gamtininkų centrą
16816
post-template-default,single,single-post,postid-16816,single-format-standard,ajax_fade,page_not_loaded,,qode_grid_1200,transparent_content,qode-theme-ver-16,qode-theme-starflix,wpb-js-composer js-comp-ver-5.4.7,vc_responsive

Priešmokyklinės “Gudručių” grupės vaikai vyko į Jaunųjų gamtininkų centrą

Priešmokyklinės “Gudručių” grupės vaikai vyko į Jaunųjų gamtininkų centrą

„Saulėtą balandžio dieną priešmokyklinės “Gudručių” grupės vaikai vyko į Jaunųjų gamtininkų centrą. Jame apžiūrėjo gyvąjį kampelį, plaukiojančius vandens vėžliukus, didžiulį driežą iguaną, turėjo galimybę prisiliesti, prie kukurūzinio žalčio, susidomėję stebėjo kalbančią papūgą. Lauko teritorijoje vaikus gidė supažindino su ne mažiau įspūdingais gyvūnais ir papasakojo jų istorijas (dauguma stotyje gyvenančių gyvūnų yra priglausti po nelaimingų atsitikimų). Vienakojis jūrinis erelis smalsiai stebėjo visus, kol vaikai aikčiojo iš nuostabos prie povų šeimynos, auksinių bei sidabrinių fazanų, stebėjo suopių porelę, antis. Peliukai, jūrų kiaulytės, šinšila – daugelio vaikų mylimi namų augintiniai taip pat gyvena šiame centre. Vaikai išgirdo daug įdomaus apie čia gyvenantį ponį, lamas, asiliuką, ožkų ir avių šeimynas.

Po turiningos ekskursijos vaikai čia pat suruošė vaišių stalą , visi juk žino, kad daug smagiau užkandžiauti gamtoje, pievoje , kur visas maistas įgyja naują, stebuklingą skonį. Dar kurį laiką pažaidę gyvūnų kaimynystėje, visai šalia pat laisvai besiganančių žąsų būrelio, visi kupini įspūdžių ir laimingi sugrįžo į mokyklą.”

No Comments

Sorry, the comment form is closed at this time.