VILNIAUS SAUSIO 13 – OSIOS PROGIMNAZIJA | Sveikiname 4a klasės mokinių komandą – civilinės, priešgaisrinės saugos varžybų „Būk saugus” 1-os vietos nugalėtoją
16851
post-template-default,single,single-post,postid-16851,single-format-standard,ajax_fade,page_not_loaded,,qode_grid_1200,transparent_content,qode-theme-ver-16,qode-theme-starflix,wpb-js-composer js-comp-ver-5.4.7,vc_responsive

Sveikiname 4a klasės mokinių komandą – civilinės, priešgaisrinės saugos varžybų „Būk saugus” 1-os vietos nugalėtoją

Sveikiname 4a klasės mokinių komandą – civilinės, priešgaisrinės saugos varžybų „Būk saugus” 1-os vietos nugalėtoją

Gegužės 8 d. Vilniaus saugaus miesto centre vyko Vilniaus miesto mokyklų 3-5 klasių mokinių civilinės, priešgaisrinės saugos varžybos „Būk saugus”. Džiugu, kad 4a klasės mokiniai Jonas P,, Lukas P., Roberta V., ir Aurelija M. kartu su mokytoja I. Baltušnikiene puikiai pasiruošė rungtims „Pirmoji pagalba nukentėjusiam”, „Gaisras, gaisro gesinimas”, „Pavojingos medžiagos”, „Saugos ženklai” ir laimėjo 1-ą vietą.

No Comments

Sorry, the comment form is closed at this time.