VILNIAUS SAUSIO 13 – OSIOS PROGIMNAZIJA | Vilniaus Sausio 13-osios progimnazijos šaškių būrelio komanda iškovojo Kaišiadorių V. Giržado progimnazijos II vietos taurę. 
16858
post-template-default,single,single-post,postid-16858,single-format-standard,ajax_fade,page_not_loaded,,qode_grid_1200,transparent_content,qode-theme-ver-16,qode-theme-starflix,wpb-js-composer js-comp-ver-5.4.7,vc_responsive

Vilniaus Sausio 13-osios progimnazijos šaškių būrelio komanda iškovojo Kaišiadorių V. Giržado progimnazijos II vietos taurę. 

Vilniaus Sausio 13-osios progimnazijos šaškių būrelio komanda iškovojo Kaišiadorių V. Giržado progimnazijos II vietos taurę. 

2019 m. gegužės 10 d. Vilniaus Sausio 13-osios progimnazijos šaškių būrelio komanda dalyvavo Kaišiadorių V. Giržado progimnazijos organizuojamame šaškių turnyre ir iškovojo Kaišiadorių V. Giržado progimnazijos II vietos taurę.
Sveikiname ir dėkojame turnyre dalyvavusiems žaidėjams ir būrelio vadovui Grigorijui Leibovičiui!!!
No Comments

Sorry, the comment form is closed at this time.