VILNIAUS SAUSIO 13 – OSIOS PROGIMNAZIJA | 2 – 4 c klasių pamokos netradicinėje aplinkoje
16884
post-template-default,single,single-post,postid-16884,single-format-standard,ajax_fade,page_not_loaded,,qode_grid_1200,transparent_content,qode-theme-ver-16,qode-theme-starflix,wpb-js-composer js-comp-ver-5.4.7,vc_responsive

2 – 4 c klasių pamokos netradicinėje aplinkoje

2 – 4 c klasių pamokos netradicinėje aplinkoje

2 – 4 c kl. pamokos netradicinėje aplinkoje
Penktadienio pamokas 2 – 4 c kl mokiniai kartu su savo mokytojomis V. Macinkevič, A. Vainoriūte, E. Jakubkiene praleido toli nuo Vilniaus, Ignalinos raj. „Paukčių kaimo“ rengiamoje edukacijoje. Kepėme „Pirato akį“, gėrėme arbatą, su tikromis paukščių plunksnomis rašėme laiškus Laimės paukštei. Susipažinome su paukščių įvairove. Didžiausią džiaugsmą sukėlė neseniai gimęs ėriukas ir maži triušiukai, kuriais vaikai galėjo pasidžiaugti nešiodami rankose.
Daug žinių įgijome apsilankydami Stripeikių bitininkystės muziejuje. Kalbėjo apie bičių gyvenimą avilyje, apie medaus rinkimą senovėje. Patys, tarsi bitės, ragavome žiedadulkių ir matėme kaip bitutės triūsia savo namuose – aviliuose.
Savo ištvermę išbandėme lipdami į Ginučių piliakalnį. Kelionė buvo nuostabi gausiais atradimais ir potyriais.

 

No Comments

Sorry, the comment form is closed at this time.