VILNIAUS SAUSIO 13 – OSIOS PROGIMNAZIJA | Talentų šou
16873
post-template-default,single,single-post,postid-16873,single-format-standard,ajax_fade,page_not_loaded,,qode_grid_1200,transparent_content,qode-theme-ver-16,qode-theme-starflix,wpb-js-composer js-comp-ver-5.4.7,vc_responsive

Talentų šou

Talentų šou

2019 m. gegužės 16 d. Vilniaus Sausio 13-osios progimnazijoje vyko konkursas „Talentų šou“. Jame dalyvavo 3-8 klasių mokiniai, kurie atskleidė savo gebėjimus ir talentus išskirtiniuose dainų, šokių ir instrumentų valdymo  pasirodymuose.

 

Visi mokiniai už originalius, įdomius, kūrybiškus pasirodymus buvo apdovanoti Mokinių tarybos padėkomis.

 

Mokyklos administracija taip pat padėkojo, apdovanodama mokinius už aktyvų dalyvavimą įvairiuose konkursuose, olimpiadose, konferencijose, sporto renginiuose, viktorinose, socialinėse-pilietinėse ir kitose veiklose.

No Comments

Sorry, the comment form is closed at this time.