VILNIAUS SAUSIO 13 – OSIOS PROGIMNAZIJA | Priešmokyklinės „Smalsučių” grupės išvyka
16916
post-template-default,single,single-post,postid-16916,single-format-standard,ajax_fade,page_not_loaded,,qode_grid_1200,transparent_content,qode-theme-ver-16,qode-theme-starflix,wpb-js-composer js-comp-ver-5.4.7,vc_responsive

Priešmokyklinės „Smalsučių” grupės išvyka

Priešmokyklinės „Smalsučių” grupės išvyka

Gegužės 23 d. priešmokyklinės „Smalsučių” grupės mokytoja Virginija Razmienė su ugdytiniais ir tėveliais keliavo į Kernavę. Iškyla, judrieji žaidimai ir gamtos pažinimas prasidėjo ant „Balto kalno”. Čia mes ne tik žaidėme ir tyrinėjome gamtą, bet ir kepėme dešreles, zefyrus. Nuo „Balto kalno” atsiveria nuostabus vaizdas į Neries kilpą. Keliavome į Kernavės archeologinės vietovės muziejų kur vyko edukacija „Vieno seno puodo istorija”. Vaikai susipažino su akmens amžiaus stovyklaviete, darbo įrankiais, gyvenimo būdu. Sužinojo, kada ir kodėl reikėjo nulipdyti pirmąjį puodą ir lipdė patys! Po muziejaus smaguriaudami ledais ėjome pasigrožėti Kernavės piliakalniais. Kelionė buvo nuostabi. Daug įspūdžių ir žinių.

No Comments

Sorry, the comment form is closed at this time.