VILNIAUS SAUSIO 13 – OSIOS PROGIMNAZIJA | Sveikiname respublikinio projekto ,,Ritmuojame ir kuriame kartu ” dalyvius
16904
post-template-default,single,single-post,postid-16904,single-format-standard,ajax_fade,page_not_loaded,,no_animation_on_touch,qode_grid_1200,transparent_content,qode-theme-ver-16,qode-theme-starflix,wpb-js-composer js-comp-ver-5.4.7,vc_responsive

Sveikiname respublikinio projekto ,,Ritmuojame ir kuriame kartu ” dalyvius

Sveikiname respublikinio projekto ,,Ritmuojame ir kuriame kartu ” dalyvius

 Gegužės 18 d. mūsų progimnazijos 4-ų klasių dainininkai, lydimi mokytojų I. Baltušnikienės, R. Zaleckaitės ir R. Ivanovos, vyko į Atgajos specialiąją mokyklą, kurioje vyko respublikinio projekto ,,Ritmuojame ir kuriame kartu” koncertas ,,Skambanti nata”.
 Visus mokslo metus mūsų progimnazijos mokiniai piešė ,,Tu, vaikyste, nuostabi”, mokėsi projekto dainas su gestų kalba, o kūrybinėse dirbtuvėse įtvirtino išmoktą bendrą ritminę kompoziciją.
Mokiniai apsidžiaugė savo piešinius pamatę parodoje, o patys gražiausi respublikinio projekto dalyvių piešiniai buvo įvertinti diplomais.
 Smagu buvo piešti, dainuoti, ritmuoti ir kurti visiems kartu.
No Comments

Sorry, the comment form is closed at this time.