VILNIAUS SAUSIO 13 – OSIOS PROGIMNAZIJA | Mokinių piešinių paroda „Vaikystės spalvos“

Mokinių piešinių paroda „Vaikystės spalvos“

Gegužės 22 d. Bendruomenės dienos renginį papildė mokytojų A. Jokubauskienės, I. Baltušnikienės, R. Ivanovos, V. Bartulienės ir M. Matusevičiaus parengta mokinių piešinių paroda „Vaikystės spalvos“. Labai džiaugiamės mūsų ir Jurbarko Naujamiesčio progimnazijos  bei vaikų ir jaunimo klubo „Lakštingalos“ mokinių piešiniais, kurie papuošė mūsų progimnazijos aktų salę ir pakvietė prisiminti spalvotą vaikystę.