VILNIAUS SAUSIO 13 – OSIOS PROGIMNAZIJA | Šeimų šventė – Bendruomenės diena
16931
post-template-default,single,single-post,postid-16931,single-format-standard,ajax_fade,page_not_loaded,,qode_grid_1200,transparent_content,qode-theme-ver-16,qode-theme-starflix,wpb-js-composer js-comp-ver-5.4.7,vc_responsive,cookies-not-set
 

Šeimų šventė – Bendruomenės diena

Šeimų šventė – Bendruomenės diena

GEGUŽĖS 22 d. vakarą į vieną gražiausių kasmetinių Vilniaus Sausio 13-osios progimnazijos tradicinių renginių:

ŠEIMŲ ŠVENTĘ – BENDRUOMENĖS DIENĄ  – sugužėjo Vilniaus Sausio 13-osios progimnazijos bendruomenė.

Gausiai susirinkusius mokinių tėvelius, senelius, mokinius, mokytojus bei svečius pasveikino progimnazijos direktorė Birutė Rudzinskienė.

Aktų salėje vyko mokinių dainų ir šokių koncertas („Lazdynėlio” šokio studijos vadovės – Rimutė Marytė Zaleckaitė, Rasa Kašėtienė, vokalinių ansamblių vadovės – Ilona Baltušnikienė, Virginija Blažienė), mokiniai skaitė eiles (Raiškiojo skaitymo būrelio vadovė – lietuvių kalbos vyr. mokytoja Rimanta Martinkienė).
Mokyklos administracija dėkojo mokinių tėvams už jų vaikus, aktyviai dalyvaujančius progimnazijos veiklose, už įvairią pagalbą mokyklai.

Mokyklos bendruomenė turėjo galimybę pasidžiaugti Vilniaus Sausio 13-osios, Jurbarko Naujamiesčio progimnazijų, Vilniaus vaikų ir jaunimo klubo „Lakštingala“ surengta bendra mokinių piešinių paroda „Vaikystės spalvos“.

2 a. fojė veikė 1-4 klasių keramikos, dailės ir technologijų būrelių mokinių darbų parodos (vadovės – dailės vyr. mokytoja Julija Danguolė Kaunienė, dailės vyr. mokytoja, technologijų mokytoja Aušra Jokubauskienė) bei 5-8 klasių mokinių technologijų kūrybinių darbų paroda (vadovas – technologijų vyr. mokytojas Martynas Matusevičius).

Pradinių klasių mokiniai, vadovaujami dailės ir technologijų būrelio vadovės Aušros Jokubauskienės, sėkmingai surengė savo pagamintų kepinių ir muilų parodą-mugę, kurios metu progimnazijos bendruomenės nariai turėjo galimybę įsigyti mielą dovanėlę sau, šeimos nariui ar draugui.

Šią dieną visų mokyklos bendruomenės narių nuotaika buvo džiaugsminga ir pakili.

Smagu, kad esame aktyvūs, kartu kuriame tradicijas ir džiaugsmą vaikams!

No Comments

Sorry, the comment form is closed at this time.