VILNIAUS SAUSIO 13 – OSIOS PROGIMNAZIJA | Pradinių klasių mokytojų stažuotė Kretingos raj. Kurmaičių pradinėje mokykloje
16951
post-template-default,single,single-post,postid-16951,single-format-standard,ajax_fade,page_not_loaded,,qode_grid_1200,transparent_content,qode-theme-ver-16,qode-theme-starflix,wpb-js-composer js-comp-ver-5.4.7,vc_responsive,cookies-not-set

Pradinių klasių mokytojų stažuotė Kretingos raj. Kurmaičių pradinėje mokykloje

Pradinių klasių mokytojų stažuotė Kretingos raj. Kurmaičių pradinėje mokykloje

2019 m. gegužės 20 –24 d. Kretingos raj. Kurmaičių pradinėje mokykloje, įgyvendinant Ugdymo plėtotės centro projektą „Bendrojo ugdymo mokytojų bendrųjų ir dalykinių kompetencijų tobulinimas,“ vyko trumpoji pedagogų stažuotė. Joje dalyvavo ir mūsų progimnazijos pradinių klasių mokytoja E. Bylinska, spec. pedagogės A. Vainoriūtė, E. Jakubkienė. Pasidalinta praktine patirtimi apie „Savarankišką mokymą(si) skatinančių metodų taikymą pradiniame ugdyme“. Mokytojos turėjo galimybę lankytis atvirose pamokose, stebėti mokinių veiklą netradicinėse ugdymo aplinkose, dalyvauti neformaliojo vaikų švietimo būrelio užsiėmime, klausytis mokinių pranešimų pradinių klasių mokinių gabumų ugdymo akademijos „Smalsutis“ konferencijoje, prie apskrito stalo diskutuoti ir dalintis patirtimi apie mokinių vertinimą ir įsivertinimą, IKT panaudojimą ugdymo procese ir kitais klausimais. Mokytojos pasidalino gerąja patirtimi ir pasisėmė naujų idėjų. Tikimės, kad stažuote prasidėjęs bendradarbiavimas tarp mokyklų tikrai nesibaigs.

 

 

No Comments

Sorry, the comment form is closed at this time.