VILNIAUS SAUSIO 13 – OSIOS PROGIMNAZIJA | Edukacinė  duonos kepimo pamoka Anykščiuose
16985
post-template-default,single,single-post,postid-16985,single-format-standard,ajax_fade,page_not_loaded,,qode_grid_1200,transparent_content,qode-theme-ver-16,qode-theme-starflix,wpb-js-composer js-comp-ver-5.4.7,vc_responsive

Edukacinė  duonos kepimo pamoka Anykščiuose

Edukacinė  duonos kepimo pamoka Anykščiuose

Birželio 3 d. 3b  ir 4a klasės mokiniai su mokytojomis R. Ivanova ir I. Baltušnikiene vyko į Anykščių Arklio muziejų. Labai įdomu kaimo pirkioje patiems išsikepti  duonos ir paragauti krosnyje keptų bulvių su kaimišku sviestu. . Muziejuje susipažinome su lietuvių liaudies amatais, o grįždami namo aplankėme J. Biliūno muziejų ir rankomis susikibę „pamatavome” Puntuko dydį. Buvo tikrai įdomi ir įsimintina kelionė.

dav

No Comments

Sorry, the comment form is closed at this time.