VILNIAUS SAUSIO 13 – OSIOS PROGIMNAZIJA | Kelionė į Estiją
17028
post-template-default,single,single-post,postid-17028,single-format-standard,ajax_fade,page_not_loaded,,qode_grid_1200,transparent_content,qode-theme-ver-16,qode-theme-starflix,wpb-js-composer js-comp-ver-5.4.7,vc_responsive

Kelionė į Estiją

Kelionė į Estiją

Birželio 12 dieną vyresniųjų klasių mokiniai kartu su klasių vadovėmis Jurgita Šakočiuviene, Žana Šunina ir Ieva Kildušyte vyko į edukacinę kelionę. Kelionės tikslas buvo aplankyti Estijos miestą Tartu ir didžiausią Baltijos šalyse mokslo centrą ,,AHHAA‘‘.

Kelionę pradėjome ankstų rytą. Atvykę į Tartu, ėjome pasigrožėti senamiesčiu. Ekskursijos metu moksleiviai pamatė įžymųjį miesto universitetą, rotušės aikštę, Tartu Domos katedros griuvėsius. Po apžvalginės ekskursijos, vykome į mokslo centrą „AHHAA‘‘, kur turėjome galimybę išbandyti interaktyvius eksponatus, sužinoti įvairių įrenginių veikimo principus ir patirti ekstremalių potyrių.

Į Vilnių grįžome truputėlį pavargę, bet su puikiais įspūdžiais.

No Comments

Sorry, the comment form is closed at this time.