VILNIAUS SAUSIO 13 – OSIOS PROGIMNAZIJA | Europos kalbų diena progimnazijoje
17112
post-template-default,single,single-post,postid-17112,single-format-standard,ajax_fade,page_not_loaded,,qode_grid_1200,transparent_content,qode-theme-ver-16,qode-theme-starflix,wpb-js-composer js-comp-ver-5.4.7,vc_responsive

Europos kalbų diena progimnazijoje

Europos kalbų diena progimnazijoje

Rugsėjo 26 dieną vyko Europos kalbų diena. Šia proga mokykla pasipuošė plakatais ir šalių vėliavėlėmis. Aštuntokai pradinukams paruošė pranešimus apie Europos šalis ir populiariausias jų kalbas.

Kalbų dienos projektas prasidėjo 6b klasės mokinių apsilankymu Europos informaciniame centre rugsėjo …. dieną. Buvo organizuota pažintinė ekskursija ir viktorina apie Europos valstybių kalbas.

Rugsėjo 24 dieną 6a klasės mokiniai vyko į Norvegijos Karalystės ambasadą ir susitiko su ambasadoriumi, supažindinusiu mokinius su šalies kultūra ir tradicijomis.

Rugsėjo 25 dieną 7a ir 7b klasių mokiniai lankėsi Lietuvių kalbos ir tautosakos institute, kur sužinojo daug įdomių faktų apie lietuvių kalbą ir sostinę Vilnių.

Penktokų dar laukia susitikimai su Europos informacinio centro darbuotojais, kurie spalio 3 ir 4 dienomis paruošė įdomias viktorinas apie Europos šalis ir jų kalbas.

cof

No Comments

Sorry, the comment form is closed at this time.