VILNIAUS SAUSIO 13 – OSIOS PROGIMNAZIJA | Džiaugiamės ir didžiuojamės kandidate Meilės Lukšienės premijai laimėti
17151
post-template-default,single,single-post,postid-17151,single-format-standard,ajax_fade,page_not_loaded,,qode_grid_1200,transparent_content,qode-theme-ver-16,qode-theme-starflix,wpb-js-composer js-comp-ver-5.4.7,vc_responsive
 

Džiaugiamės ir didžiuojamės kandidate Meilės Lukšienės premijai laimėti

Džiaugiamės ir didžiuojamės kandidate Meilės Lukšienės premijai laimėti

Norime pasidžiaugti, kad mūsų mokyklos mokytoja Eglė Jakubkienė dalyvavo Meilės Lukšienės premijos skyrimo renginyje – diskusijoje, kurioje dalinosi savo pasiekimais, ugdant vaikus, turinčius specialiųjų ugdymosi poreikių. Mokytoja džiaugiasi, kad galėjo pasidalinti savo patirtimi ir pasisemti naujų idėjų.

No Comments

Sorry, the comment form is closed at this time.