VILNIAUS SAUSIO 13 – OSIOS PROGIMNAZIJA | Startuoja tarptautinis  Erasmus+ projektas
17139
post-template-default,single,single-post,postid-17139,single-format-standard,ajax_fade,page_not_loaded,,qode_grid_1200,transparent_content,qode-theme-ver-16,qode-theme-starflix,wpb-js-composer js-comp-ver-5.4.7,vc_responsive
 

Startuoja tarptautinis  Erasmus+ projektas

Startuoja tarptautinis  Erasmus+ projektas

Šiais mokslo metais pradedame vykdyti  Erasmus+ 2 pagrindinio veiksmo bendrojo ugdymo sektoriaus mokyklų mainų partnerysčių projektą (KA229) ‘‘Click on e-CLIL‘‘.

Projekte dalyvauja mokyklų bendruomenės iš Rumunijos, Lietuvos, Ispanijos ir Portugalijos. Projekto tikslai – sujungti skirtingų Europos šalių patirtį ir žinias tam, kad būtų sukurta dalyko ir kalbos integruoto mokymo(-si) (CLIL) medžiaga, tobulinti komunikavimo anglų kalba įgūdžius, didinti vaikų motyvaciją mokytis. Įvairios projekto veiklos (integruotos pamokos, IT taikymas, mokytojų ir mokinių mobilumai, mokinių bendravimas ir bendradarbiavimas su bendraamžiais iš kitų šalių eTwinning portale ir kt.) motyvuos moksleivius domėtis užsienio kalbomis, kitų šalių kultūra, papročiais ir tradicijomis, skatins kūrybiškumą, kritinį mąstymą ir bendradarbiavimą.

Projekto internetinis puslapis:

 https://clickoneclilerasmus.wordpress.com/

Projekto Facebook puslapis:

https://www.facebook.com/clickoneclil/

 

                            

No Comments

Sorry, the comment form is closed at this time.