VILNIAUS SAUSIO 13 – OSIOS PROGIMNAZIJA | Įtraukiojo ugdymo atstovės, mokytojos Aurelija Vainoriūtė ir Eglė Jakubkienė, dalyvavo respublikinėje konferencijoje „Pažindami vaiką – pažįstame save. Padėdami vaikui – padedame sau“
17156
post-template-default,single,single-post,postid-17156,single-format-standard,ajax_fade,page_not_loaded,,qode_grid_1200,transparent_content,qode-theme-ver-16,qode-theme-starflix,wpb-js-composer js-comp-ver-5.4.7,vc_responsive
 

Įtraukiojo ugdymo atstovės, mokytojos Aurelija Vainoriūtė ir Eglė Jakubkienė, dalyvavo respublikinėje konferencijoje „Pažindami vaiką – pažįstame save. Padėdami vaikui – padedame sau“

Įtraukiojo ugdymo atstovės, mokytojos Aurelija Vainoriūtė ir Eglė Jakubkienė, dalyvavo respublikinėje konferencijoje „Pažindami vaiką – pažįstame save. Padėdami vaikui – padedame sau“

Įtraukiojo ugdymo atstovės, mokytojos Aurelija Vainoriūtė ir Eglė Jakubkienė, dalyvavo respublikinėje konferencijoje „Pažindami vaiką – pažįstame save. Padėdami vaikui – padedame sau“, kuri vyko Vilniaus miesto savivaldybėje,  skaitė pranešimus ir dalinosi gerąja patirtimi.

 

No Comments

Sorry, the comment form is closed at this time.