VILNIAUS SAUSIO 13 – OSIOS PROGIMNAZIJA | Pasaulinė rankų plovimo diena priešmokyklinio ugdymo grupėje “Smalsučiai”
17146
post-template-default,single,single-post,postid-17146,single-format-standard,ajax_fade,page_not_loaded,,qode_grid_1200,transparent_content,qode-theme-ver-16,qode-theme-starflix,wpb-js-composer js-comp-ver-5.4.7,vc_responsive

Pasaulinė rankų plovimo diena priešmokyklinio ugdymo grupėje “Smalsučiai”

Pasaulinė rankų plovimo diena priešmokyklinio ugdymo grupėje “Smalsučiai”

2014 m. Spalį UAB „Drogas” sukūrė socialinės atsakomybės projektą – Pasaulinę rankų plovimo dieną Latvijoje ir Lietuvoje, kuri visame pasaulyje minima spalio 15 dieną. Ilgalaikio projekto tikslas yra kalbėti ir skleisti žinią apie taisyklingo rankų plovimo reikšmę visuomenėje. Bendradarbiaudami su Sveikatos inspekcija, Ligų profilaktikos ir kontrolės centru bei Vaikų klinikinės universitetinės ligoninės atstovais “Drogas” darbuotojai įkūnija specialius personažus – Muilo Burbuliuką ir Bjaurųjį Mikrobą. Šie personažai spalio 8 dieną aplankė ir Sausio 13-osios progimnazijos priešmokyklinio ugdymo grupę “Smalsučiai”. Buvo iš tiesų, labai linksma! Vaikai reagavo pozityviai, todėl geros nuotaikos iš jų pasiėmė Burbuliukas ir Mikrobiukas. Gera matyti besišypsančius mažuosius net ir “pamokos” metu. Tikimės, kad mūsų jaunoji karta viską išmoko, o grįžę namo savo sukauptas žinias perduos ir savo tėveliams. Linkime sėkmės visiems ir geros nuotaikos plaunant rankas rankyčių plovimo šokio ritmu ir kovojant su nuožmiuoju Mikrobu!

 

No Comments

Sorry, the comment form is closed at this time.