VILNIAUS SAUSIO 13 – OSIOS PROGIMNAZIJA | Erasmus+ stendas
17164
post-template-default,single,single-post,postid-17164,single-format-standard,ajax_fade,page_not_loaded,,qode_grid_1200,transparent_content,qode-theme-ver-16,qode-theme-starflix,wpb-js-composer js-comp-ver-5.4.7,vc_responsive
 

Erasmus+ stendas

Erasmus+ stendas

 

Erasmus+ stendas

Vykdant ERASMUS+ projektą ‘‘Click on e-CLIL‘‘ 4-8 klasių moksleiviai paruošė ERASMUS+ stendą.  Jie patys rinko įvairią geografinę informaciją apie Rumuniją. Ispaniją, Portugaliją ir Lietuvą, šių šalių tradicinius patiekalus, lankytinas vietas, tautinius drabužius. Dirbdami drauge ir padedami dailės mokytojos Aušros Jokubauskienės, istorijos mokytojos Ievos Kildušytės ir anglų k. mokytojos Žanos Šuninos , moksleiviai parengė stendą, kuriame galima rasti įdomių faktų apie Europos šalis.

 

 

 

No Comments

Sorry, the comment form is closed at this time.