VILNIAUS SAUSIO 13 – OSIOS PROGIMNAZIJA | 3 d klasės ekskursija Pelėdų parke
17170
post-template-default,single,single-post,postid-17170,single-format-standard,ajax_fade,page_not_loaded,,qode_grid_1200,transparent_content,qode-theme-ver-16,qode-theme-starflix,wpb-js-composer js-comp-ver-5.4.7,vc_responsive

3 d klasės ekskursija Pelėdų parke

3 d klasės ekskursija Pelėdų parke

Spalio 17 d. 3d klasės mokiniai kartu su mokytoja Elžbieta Bylinska apsilankė,,Pelėdų parke”. Vos atvykus į sodybą, mus pasitiko šuo, pelėdos, sėdinčios prie tvenkinio, ir net triušiukų narvas. Vaikai turėjo nuostabią progą susipažinti su plėšriųjų paukščių gyvenimu iš arčiau. Tikru džiaugsmu tapo fotosesija su pelėdomis ant rankų! Į mokyklą mokiniai grįžo kupini teigiamų emocijų ir ilgai kalbėjo apie patirtus įspūdžius.

 

No Comments

Sorry, the comment form is closed at this time.