VILNIAUS SAUSIO 13 – OSIOS PROGIMNAZIJA | ERASMUS+ projekto ‘‘Click on e-CLIL‘‘ logotipo konkurso rezultatai
17176
post-template-default,single,single-post,postid-17176,single-format-standard,ajax_fade,page_not_loaded,,qode_grid_1200,transparent_content,qode-theme-ver-16,qode-theme-starflix,wpb-js-composer js-comp-ver-5.4.7,vc_responsive

ERASMUS+ projekto ‘‘Click on e-CLIL‘‘ logotipo konkurso rezultatai

ERASMUS+ projekto ‘‘Click on e-CLIL‘‘ logotipo konkurso rezultatai

 

ERASMUS+ projekto ‘‘Click on e-CLIL‘‘ logotipo konkurso rezultatai

 

ERASMUS+ projekto ‘‘Click on e-CLIL‘‘ logotipo konkurse dalyvavo 4-8 klasių moksleiviai.  Jie nupiešė 51 logotipą, iš kurių buvo išrinktas vienas, atstovausiantis  Lietuvai  tolimesniame konkurso etape. Sveikiname laimėjusio logotipo autorę! Ja tapo 8-os klasės moksleivė.

 

cof

No Comments

Sorry, the comment form is closed at this time.