VILNIAUS SAUSIO 13 – OSIOS PROGIMNAZIJA | 1 – 5 c klasių mokinių kelionė į saulės miestą
17195
post-template-default,single,single-post,postid-17195,single-format-standard,ajax_fade,page_not_loaded,,qode_grid_1200,transparent_content,qode-theme-ver-16,qode-theme-starflix,wpb-js-composer js-comp-ver-5.4.7,vc_responsive

1 – 5 c klasių mokinių kelionė į saulės miestą

1 – 5 c klasių mokinių kelionė į saulės miestą

Kelionė į saulės miestą

Spalvotą rudenį 1 – 5 c kl. mokiniai pasitiko priėmę iššūkį – keliauti į Šiaulius. Kelionė neprailgo, nes didelę kelio dalį keliautojams šypsojosi saulutė. Pirmasis sustojimas buvo Kryžių kalne. Tai šventa vieta, kurioje vaikams nuo kryžių, kryželių susisuko galvos. Kiekvienas turėjo unikalią galimybę palikti savo kryželį ir paprašyti įvairių malonių. Didelio susidomėjimo suteikė Dviračių muziejus. Vaikai galėjo paminti senovinius dviračius, pasiklausė pasakojimų apie pavojų kupinus dviračių žygius aplink pasaulį. Pagrindinis kelionės tikslas buvo saldi edukacija saldainių fabrike „Rūta“. Kiekvienas pasigamino savo šokoladinių saldainių, kurių prekyboje tikrai nerasite. Apsalusiomis širdelėmis vėlyvą vakarą grįžome namo.

No Comments

Sorry, the comment form is closed at this time.