VILNIAUS SAUSIO 13 – OSIOS PROGIMNAZIJA | Pirmasis ERASMUS+ projekto partnerių susitikimas
17232
post-template-default,single,single-post,postid-17232,single-format-standard,ajax_fade,page_not_loaded,,qode_grid_1200,transparent_content,qode-theme-ver-16,qode-theme-starflix,wpb-js-composer js-comp-ver-5.4.7,vc_responsive

Pirmasis ERASMUS+ projekto partnerių susitikimas

Pirmasis ERASMUS+ projekto partnerių susitikimas

Pirmasis ERASMUS+ projekto partnerių susitikimas

Spalio 22-24 dienomis vyko pirmasis Erasmus+ projekto ‘‘Click on e-CLIL“  partnerių susitikimas Rumunijoje, Jibou mieste. Susitikime su projekto partneriais iš Ispanijos, Portugalijos ir Rumunijos dalyvavo progimnazijos direktorė Birutė Rudzinskienė, projekto koordinatorė Lietuvoje Žana Šunina ir istorijos mokytoja Ieva Kildušytė. Susitikimo metu dalyviai pristatė savo mokyklas, pasidalino patirtimi integruoto mokymo srityje, stebėjo atviras pamokas, aptarė būsimas veiklas, sudarė CLIL pamokos plano formą, išbandė įvairias skaitmenines priemones.

Po susitikimo Rumunijoje esame įkvėpti dalintis gerąja patirtimi ir tęsti suplanuotų veiklų įgyvendinimą.

No Comments

Sorry, the comment form is closed at this time.