VILNIAUS SAUSIO 13 – OSIOS PROGIMNAZIJA | 4 b klasės mokiniai dalyvavo tarptautinėje olimpiadoje „KINGS”
17245
post-template-default,single,single-post,postid-17245,single-format-standard,ajax_fade,page_not_loaded,,qode_grid_1200,transparent_content,qode-theme-ver-16,qode-theme-starflix,wpb-js-composer js-comp-ver-5.4.7,vc_responsive
 

4 b klasės mokiniai dalyvavo tarptautinėje olimpiadoje „KINGS”

4 b klasės mokiniai dalyvavo tarptautinėje olimpiadoje „KINGS”

Mūsų progimnazijos du 4b klasės  mokiniai dalyvavo  tarptautinės anglų kalbos olimpiados KINGS finaliniame ture. Čia svarbu ne tik akademiniai rezultatai, bet ir iniciatyva, kūrybiškumas ir strateginio mąstymo įgūdžiai. Mokiniai išbandė bei patobulino savo anglų kalbos žinias. Visiems finalo dalyviams buvo įteikti tušinukai ir sertifikatai, patvirtinantys dalyvavimą finaliniame olimpiados etape.

No Comments

Sorry, the comment form is closed at this time.